Opinia o produkcie Serwetka do decoupage rudzik w wianku 33x33 PPD
Recenzja potwierdzona zakupem
Data napisania recenzji: 23-09-2023
Opinia o produkcie: Świetna serwetka
Autor recenzji: Maria
Ocena produktu:
Średnia ocena (5/5):
Wszystkich recenzji produktu: 1
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.
